Transport na terenie Czech

Poczta Czeska

Przesyłki o wadze do 19,90 kg wysyłane są Pocztą Czeską. Towary wysyłane Pocztą Czeską muszą być pakowane w jedną paczkę, nie mogą przekraczać wymiarów 210 cm (suma wszystkich 3 stron), długość najdłuższego boku nie może przekraczać 120 cm. Kwota za wysyłkę jest zawarta na fakturze zbiorczej dołączonej do towaru. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, których wysłanie pocztą czeską nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt, uzgodnimy z Tobą alternatywny sposób wysyłki.

PPL - usługi kurierskie

Alternatywnie możesz wybrać usługi firmy spedycyjnej PPL, która przywiezie Ci przesyłkę o wadze do 49,5 kg. Towar wysyłany przez PPL musi być spakowany w jedną prostokątną paczkę, długość najdłuższego boku może wynosić maksymalnie 120 cm. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, co nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt do wysłania. PPL, wtedy uzgodnimy z Tobą alternatywną metodę wysyłki.

DHL

Większe przesyłki, których nie można nadać do powyższych przewoźników, mogą być nadawane przez DHL Pallet Service. Dzięki tej usłudze można zrealizować praktycznie wszystko, z kilkoma wyjątkami. Opakowanie jednostkowe nie może przekraczać wymiarów 2 x 2 x 3 m (szerokość x wysokość x długość). Cena zależy od całkowitej wagi i objętości zamówienia.


Wyprawę powiadamiamy z wyprzedzeniem telefonicznie lub e-mailem. Podczas procesu składania zamówienia, w fazie płatności i wyboru transportu, e-sklep zaproponuje klientom cenę za transport - zależy to od całkowitej wagi i objętości. Przesyłka jest wówczas uwzględniona w zamówieniu zamówionego towaru.

Wpisy nie zostały znalezione…