Transport w DE

PPL - usługa paczkowa

Możesz skorzystać z usług firmy spedycyjnej PPL, która dostarczy przesyłkę o wadze do 29 kg. Towar wysyłany przez PPL musi nadawać się do spakowania w jedną prostokątną paczkę, długość najdłuższego boku może wynosić maksymalnie 120 cm. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, które ze względu na objętość lub nieregularny kształt nie mogą zostać wysłane. PPL, wtedy uzgodnimy z Tobą alternatywną metodę wysyłki.

Gebrüdera Weissa

Większe przesyłki, które nie mogą być wysłane przez ww. przewoźników, mogą być wysyłane przez przewoźnika Gebrüder Weiss. Za pomocą tej usługi można dostarczyć praktycznie wszystko, z pewnymi wyjątkami. Cena ustalana jest na podstawie całkowitej wagi i objętości zamówienia.


O wysyłce informujemy z wyprzedzeniem telefonicznie lub mailowo. W trakcie składania zamówienia, w fazie płatności i wyboru wysyłki, e-sklep zaproponuje klientom cenę za przesyłkę - jest ona uzależniona od łącznej wagi i objętości. Opłata za wysyłkę jest następnie uwzględniana w zamówieniu na zamówiony towar.

Wpisy nie zostały znalezione…