Antystatyczny segment 2 1/2", długość 48,8 mm. Drugi i każdy następny segment przedłuża węża o 32 mm - długość węża złączonego z dwóch segmentów wynosi 48,8 + 32 = 80,8 mm.
| Kategoria: | Instalacje |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590792059086 |
| Długość: | 48,8 mm |
| Antistatické provedení: | ano UNIMAX.Unit.2 (pl-PL) |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Vnitřní průměr: | 63,5 mm |
| Firma produkcyjna : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adres : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adres przedstawiciela UE : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | obchod@proexport.cz |
