Cyfrowy mikrometr z szybkim posuwem 25 - 50 mm ASIMETO
Cyfrowy mikrometr z grzechotką, stalową lakierowaną ramą, trzpieniami ze stopu twardego z powierzchniami pomiarowymi o płaskości 0,3 µm i poziomem ochrony IP65 w celu szybkiego pomiaru - posuw wrzeciona 2 mm na obrót znacznie przyspiesza pomiar. Wyświetlacz LCD z dużymi cyframi pokazuje pomiar absolutny, ale można przełączyć na pomiar względny, a także przełączać między metrycznym trybem pomiaru a calowym. Automatyczne wyłączanie przedłuża żywotność baterii. Wyposażenie podstawowe: Klucz S, podstawowa miarka, bateria LR44, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji, plastikowa obudowa.
| Kategoria: | Narzędzia pomiarowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8590792063632 |
| Odliczenie: | 0,001 mm |
| Zakres: | 25 – 50 mm |
| Firma produkcyjna : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Adres : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | ASIMETO Germany GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | kontakt@asimeto.de |
