Duży zestaw z magnetycznym rozdzielaczem 1/4" LOC-LINE
Zestaw zawiera: 80 szt. - segment 1/4" - nr kat. 49421, 5 szt. - zawór z gwintem zewnętrznym 1/4" - nr kat. 29452, 2 szt. - dysza płaska 1/4" - nr kat. 49427, 2 szt. - dysza 1/4" ø 6,35 mm - nr kat. 49424, 2 szt. - dysza 1/4" ø 3,2 mm - nr kat. 49423, 2 szt. - dysza 1/4" ø 1,6 mm - nr kat. 49422 i 1 szt. - podstawa magnetyczna 1/4" 1 + 4 × 1/4" - nr kat. 404001.
| Kategoria: | 1/4" węże i akcesoria |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590792058317 |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Pozycja została wyprzedana… | |
| Firma produkcyjna : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adres : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adres przedstawiciela UE : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | obchod@proexport.cz |
