Dysza rozpylająca z 16 otworami 1,02 mm 1/4" LOC-LINE
System LOC-LINE 1/4"
| Kategoria: | 1/4" węże i akcesoria |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590792056757 |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Průměr trysky: | 20 × ø |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Firma produkcyjna : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adres : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adres przedstawiciela UE : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | obchod@proexport.cz |
