Opryskiwacz plecakowy elektryczny 12 l V.BLACK VITA12
Opryskiwacz V-BLACK Elektron z innowacyjną technologią. Przeznaczony dla wszystkich użytkowników indywidualnych i ogrodników-amatorów. Nadaje się do pracy w ogrodzie, sadzie, parkach itp.
Dzięki szerokiemu otworowi wlewowemu w pojemniku nie ma wycieków ani strat.
V.BATERIE to innowacyjny akumulator zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę VOLPI do użytku z wieloma narzędziami VOLPI. Jest lekki i kompaktowy, w 100% kompatybilny z produktami VOLPI.
Regulowana mosiężna dysza rozpylająca.
| CIŚNIENIE (BAR) | PRZEPŁYW l/min | ILOŚĆ ROZPYLANEGO OLEJU (l) na jedno napełnienie bateria |
| 5,00 | 0,60 | 75 |
| 4,00 | 0,54 | 85 |
| 3,00 | 0,49 | 90 |
| 2,00 | 0,44 | 95 |
- Pojemnik polipropylenowy 12 l
- Akumulator wymienny V. Bateria 14,4 V DC - 2,0 Ah – 28,8 Wh
- płytka elektroniczna z regulacją napięcia, zapewniająca stałe ciśnienie przez cały okres użytkowania akumulatora
- uszczelki NBR
- wyściełane, regulowane paski
- ilość litrów na jedno ładowanie akumulatora – do 255 l
- dysze: regulowana dysza mosiężna
- aluminiowa rurka rozpylająca
- ergonomiczny uchwyt z systemem zatrzaskowym
- regulowane ciśnienie robocze 0,5 / 5 BAR – 7,25 / 72,5 psi
- kontrolka LED na ładowarce
- ładowarka 1,0 A – 18 W
- zakręcana pokrywa z uchwytem dyszy
- pompa: wysokowydajna pompa membranowa
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 4.2 kg |
| EAN: | 8020581080026 |
| Pojemność: | 12 l |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 24 cm |
| Z powrotem: | tak |
