Nadaje się jako ochrona mebli i innych przedmiotów podczas malowania i innych prac w domu i w garażu lub warsztacie. Materiał polietylen wysokiej gęstości, wytrzymałości i odporności, bezbarwna.
| Kategoria: | Zestawy materiałów montażowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260099827773 |
| Rozmiar: | 4 × 5 m |
Firma SON, spol. s r.o. została założona wiosną 1995 roku jako hurtownia chemii budowlanej i powłok, które dostarczała głównie do sklepów z farbami i lakierami w regionie wschodnioczeskim. Zawsze starała się wspierać swoją działalność rzetelnymi informacjami.
W 2013 roku firma została oficjalnym wyłącznym importerem na Czechy całego asortymentu niemieckiej marki Chamäleon. W tym asortymencie firma skupiła się na specjalistycznych warsztatach samochodowych i przemyśle. Produkty stały się również popularne wśród drobnych rzemieślników, dlatego produkty Chamäleon można znaleźć również na stoiskach prezentacyjnych w wybranych sklepach specjalistycznych.
| Firma produkcyjna : | Chamäleon GmbH |
|---|---|
| Adres : | RUDOLF-DIESEL-STRASSE 8A, 69115 HEIDELBERG, GERMANY |
| E-mail : | info@chamaeleon-produktion.de |
