Opis produktu jest niedostępny
| Kategoria: | Obróbka drewna - Wyprzedaż |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590792002648 |
| D - Średnica robocza frezu: | 12,7 mm |
| d – Średnica trzpienia: | 8 mm |
| I – Długość robocza frezu: | 19 mm |
| L – Długość całkowita narzędzia trzpieniowego: | 51 mm |
| R – Promień: | 6,35 mm |
