ICL Greenmaster Pro-Lite Cold Start
Skład: 11-5-5+8Fe
Nawóz przeznaczony jest do stosowania na trawnikach z drobną trawą. Asortyment zawiera różnorodne analizy mające na celu optymalizację stanu trawnika przez cały rok. Technologia „mikro” granulatu nawozu, zawierająca zeolit w jednorodnej formie, ma trójwymiarową strukturę przypominającą klatkę, złożoną z cząsteczek krzemionki i tlenku glinu.
Korzyści:
- szybka reakcja trawnika
- drobne granulki zapewniające szybką dyspersję
- wysokiej jakości składniki i sposób uwalniania zapewniają Niezawodny, o wysokiej wydajności
- Dobrze sprawdza się w niskich temperaturach, wspomaga wczesny wzrost roślin i poprawia odporność na zużycie
- Może być stosowany w dowolnym momencie sezonu
- Zapobiega inwazji chwastów i mchu
- Żelazo i magnez wspomagają odporność murawy
- Siarczan żelaza(III) odpycha Mech
Instrukcja użycia:
- Stosować na suche liście. Jeśli w ciągu 1-2 dni od zastosowania nie spadnie deszcz, podlać nawóz. Nawadnianie pomaga lepiej rozprowadzić granulki, a w przypadku trawników koszonych bardzo nisko minimalizuje ryzyko ich poderwania przez kosiarkę.
- Unikać stosowania w warunkach mrozu i suszy. Podlewanie po zastosowaniu zmniejszy widoczność śladów operatora. W przypadku rozlania produktu na chodnik, beton, ubrania itp. należy go natychmiast usunąć, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepożądanego przebarwienia powierzchni.
- Odroczyć czynności takie jak skaryfikacja i/lub pielęgnacja do 3. dnia po aplikacji; Umożliwi to prawidłowe rozproszenie granulek.
- Nie stosować na drewnie, kamieniu ani innych twardych powierzchniach, ponieważ może to spowodować powstanie plam.
| Czas aplikacji | Od lutego do czerwca |
| Czas trwania | 6 tygodni |
| Granula rozmiar | 0,5–1,7 mm |
| Dawkowanie | 30–35 g/m² |
| Rozproszenie uwagi od produktu | 3–4 dni |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Cała paczka 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018825 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
