Greenmaster Pro Lite Jesień 06-05-11+3MgO+Fe 25 kg
Greenmaster Pro Lite Autumn
Skład: 06-05-11+3MgO+Fe
Greenmaster Pro-Lite Autumn dostarcza odpowiednią ilość fosforu i potasu, które wspomagają rozwój korzeni, a jednocześnie hamują słaby wzrost. Niska zawartość azotu amonowego ma pozytywny wpływ na rozpoczęcie wzrostu roślin bez wahań.
Ze względu na 6% zawartość żelaza, plantatorzy powinni unikać stosowania na obszarach, gdzie rośnie mech, ponieważ negatywnie wpływa to na jego wygląd. Greenmaster Pro-Lite Autumn wzmacnia trawnik, zwiększając jego odporność na uszkodzenia mechaniczne i poprawiając jego ogólną kondycję.
Korzyści:
- idealny jesienią lub jako pierwszy nawóz granulowany na początku sezonu
- niska zawartość azotu i wysoka zawartość potasu pomagają zwiększyć odporność trawnika
- pozytywnie wpływa na ogólną kondycję Niski trawnik golfowy
Instrukcja użycia:
- Stosować na suche liście. Jeśli w ciągu 1-2 dni po zastosowaniu nie spadnie deszcz, podlać nawóz. Nawadnianie pomaga lepiej rozprowadzić granulki, a w przypadku bardzo nisko koszonych trawników minimalizuje ryzyko ich poderwania przez kosiarkę.
- Unikać stosowania podczas mrozu i suszy. Podlewanie po zastosowaniu zmniejszy widoczność śladów operatora. W przypadku rozlania produktu na chodnik, beton, ubrania itp. należy go natychmiast usunąć, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepożądanego przebarwienia powierzchni.
- Odroczyć czynności takie jak skaryfikacja i/lub pielęgnacja do 3. dnia po aplikacji; Pozwoli to na prawidłowe rozproszenie granulek.
| Czas aplikacji | Wrzesień – marzec |
| Czas trwania działanie | 6 tygodni |
| Wielkość granulek | 0,5–1,7 mm |
| Dawkowanie | 30-35 g/m² |
| Produkt dyspersji | 3-4 dni |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Pełna paczka 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 26 kg |
| EAN: | 8712994002992 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
