Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus 25 kg 4-3-14 +2MgO+8Fe
Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus
Skład: 4-3-14 +2MgO+8Fe
Granulowany nawóz o nowym składzie, z wyższą zawartością żelaza i potasu, dla lepszego koloru trawnika. Invigorator Plus został opracowany specjalnie do stosowania na delikatnych trawnikach i pomaga utrzymać je w zdrowiu przez cały rok.
Korzyści:
- szybka reakcja i lepszy kolor murawy
- drobne granulki zapewniają szybkie rozprowadzanie
- dobrze sprawdza się w niskich temperaturach, wspomaga wczesny wzrost i poprawia zużycie trawy odporność
- 14px; font-family: verdana, geneva;">pomaga utrzymać zdrowy trawnik wiosną, jesienią i zimą
- żelazo i magnez wspomagają odporność trawnika
- niska zawartość azotu, wysoka zawartość potasu i żelaza, które pomagają wzmocnić trawnik wiosną, jesienią i zimą
Instrukcja użycia:
- Stosować na suche liście. Jeśli w ciągu 1-2 dni od zastosowania nie spadnie deszcz, podlać nawóz. Nawadnianie pomaga lepiej rozprowadzić granulki, a w przypadku bardzo nisko koszonych trawników minimalizuje ryzyko ich poderwania przez kosiarkę.
- Unikać stosowania w mroźną i suchą pogodę. Woda po aplikacji zmniejszy widoczność śladów operatora. W przypadku rozlania produktu na chodniku, betonie, ubraniach itp., należy go natychmiast usunąć, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepożądanego przebarwienia powierzchni.
- Odroczyć czynności takie jak skaryfikacja i/lub pielęgnacja do 3. dnia po aplikacji; pozwoli to na prawidłowe rozproszenie granulatu.
| Okres składania wniosków | Od września do maja |
| Czas trwania | 4–6 tygodni |
| Rozmiar granulatu | 0,5–1,7 mm |
| Dawka | 30–35 g/m² |
| Rozproszenie uwagi od produktu | 3-4 dni |
| Reakcja trawnika | natychmiast |
| Cała paczka 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 25 kg |
| EAN: | 8712994018863 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
