Greenmaster Pro Lite NK 12-0-12+3MgO+2Fe 25 kg
Greenmaster Pro Lite NK
Skład: 12-0-12+3MgO+2Fe
Greenmaster Pro-Lite NK charakteryzuje się wysoką zawartością azotu, który wspomaga prawidłowy wzrost. Azot pomaga również trawnikowi w regeneracji po okresach intensywnego stresu.
Formuła bez fosforu pomaga zarządzać rezerwami fosforu w glebie. Zwiększona zawartość potasu wzmacnia trawnik w okresie stresu letniego i jesiennego. Zawartość żelaza i magnezu wspomaga wzrost i intensywny kolor nawet na lżejszych glebach.
Korzyści:
- idealny do stosowania od wiosny do późnego lata w obszarach z niedoborem potasu
- wysoka zawartość azotu zapewnia prawidłowy wzrost
- wspomaga regenerację po okresach intensywnego stresu
- pomaga zarządzać rezerwami fosforu w glebie
- dodatek potasu wzmacnia trawnik w okresie stresu letniego i jesiennego
- żelazo i magnez wspomagają wzrost i kolor na lżejszych glebach
Instrukcja użycia:
- Stosować na suche liście. Jeśli w ciągu 1-2 dni po zastosowaniu nie spadnie deszcz, podlać nawóz. Nawadnianie pomaga lepiej rozprowadzić granulki, a w przypadku trawników koszonych bardzo nisko minimalizuje ryzyko ich podniesienia przez kosiarkę.
- Unikać stosowania w czasie mrozu i suszy. Woda po zastosowaniu zmniejszy widoczność śladów operatora. Jeśli produkt rozleje się na chodnik, beton, ubrania itp., należy go natychmiast usunąć, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepożądanego przebarwienia powierzchni.
- Odroczyć czynności takie jak wertykulacja i/lub pielęgnacja do 3. dnia po zastosowaniu; Pozwoli to na prawidłowe rozproszenie granulek.
| Czas aplikacji | Od kwietnia do września |
| Czas działania | 6 tygodni |
| Wielkość granulek | 0,5–1,7 mm |
| Dawkowanie | 30-35 g/m² |
| Dystrybucja produktu | 3-4 dni |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Pełna paczka 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 26 kg |
| EAN: | 8594189394200 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
