Greenmaster ProLite Double K 07-00-14+4Fe 25 kg
Greenmaster ProLite Double K
Skład: 07-00-14+4Fe
Greenmaster Pro-Lite Double K charakteryzuje się wysoką zawartością potasu, co poprawia odporność trawnika w okresach stresu. Jest to szczególnie ważne, jeśli gleba zawiera wystarczającą ilość fosforanów.
Ten produkt ogranicza akumulację fosforanów i, po włączeniu do programu nawożenia, hamuje rozwój wiechliny rocznej (Poa annua).
Jest to również idealny nawóz w formie minigranulatu do stosowania w okresie upalnego lata i regularnej jesieni. Ten produkt wspomaga odporność na stres i choroby oraz pomaga przezwyciężyć okresy niedoboru potasu (stosunek azotu do potasu wynosi 1:2).
Korzyści:
- idealny nawóz jesienny z dużą zawartością fosforu
- niska zawartość azotu umożliwia stosowanie przez cały rok
- wysoka zawartość potasu zwiększa odporność trawy powierzchni
- pozytywnie wpływa na akumulację fosforu w glebie
- ogranicza akumulację fosforanów
Sposób użycia:
- Stosować na suche liście. Jeśli w ciągu 1–2 dni od zastosowania nie spadnie deszcz, nawóz należy podlać. Nawadnianie pomaga lepiej rozprowadzić granulki, a w przypadku trawników koszonych bardzo nisko minimalizuje ryzyko ich podniesienia przez kosiarkę.
- Unikać stosowania w mroźną i suchą pogodę. Powłoka po aplikacji zmniejszy widoczność śladów operatora. W przypadku rozlania produktu na chodniku, betonie, ubraniach itp., należy go natychmiast usunąć, w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepożądanego przebarwienia powierzchni.
- Odroczyć czynności takie jak wertykulacja i/lub pielęgnacja do 3. dnia po aplikacji; pozwoli to na prawidłowe rozproszenie granulek.
| Okres składania wniosków | Od czerwca do października |
| Czas trwania | 6 tygodni |
| Wielkość granulek | 0,5–1,7 mm |
| Dawkowanie | 30–35 g/m² |
| Iloczyn dyspersji | 3–4 dni |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Pełna paczka 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 26 kg |
| EAN: | 8712994008086 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
