Jednoręczne ściski POWER GRIP 900 mm
Opis produktu jest niedostępny
| Kategoria: | Obróbka drewna - Wyprzedaż |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.11 kg |
| EAN: | 8590792009005 |
| Rozpinanie: | 200 – 1 150 mm |
| Ściskanie: | 0 – 900 mm |
Czy wiedziałeś, że uni-max nie tylko sprzedaje, ale także produkuje? 🏭
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w naszej pracowni powstają profesjonalne narzędzia, które docenią nie tylko rzemieślnicy.
Wśród naszych produktów znajdują się m.in. zaciski o różnych długościach do produkcji wysokiej jakości płyt klejonych, ściągacze sworzni kulowych do samochodów osobowych i dostawczych, pistolety do piaskowania oraz szablony do produkcji blatów kuchennych.
🔹 Naszym flagowym produktem są jednak przyrządy do kołkowania do krawędzi oraz do powierzchni. Na rynku nie znajdziesz lepszej jakości!
Odkryj wysokiej jakości narzędzia z naszej własnej produkcji 👉
| Firma produkcyjna : | improtech s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Vodičkova 710/31, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Česká republika |
| E-mail : | info@photorobot.com |
