Praktyczny zamiennik klasycznych żarówek, halogenów i świetlówek, wyróżnia się niskim zużyciem energii i długą żywotnością. Podstawka lampowa G9, strumień świetlny 260 lm.
| Kategoria: | Technika oświetleniowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595216613899 |
| Pobór mocy: | 2,5 W |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rozmiary: | ø |
| Liczba źródeł światła: | 23 szt. |
| Kąt promieniowania: | 360 ° |
| Životnost: | 20 000 godz. |
| Firma produkcyjna : | Panlux s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Průmyslová 882, 252 61 Jeneč, Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
