Opis produktu jest niedostępny
| Kategoria: | Klucze nasadowe udarowe / nasadki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.38 kg |
| EAN: | 8595126929608 |
| Długość: | 79 mm |
| Czworokąt: | 1/2 " |
| Zakres zestawu: | 17 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Narzędzia najwyższej jakości z wieloletnim doświadczeniem. Podstawą są najwyższej klasy materiały, przetwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Rezultatem jest narzędzie niezawodne w każdych warunkach. A ponieważ w rozwoju i projektowaniu rozwiązań uczestniczą osoby przyzwyczajone do pracy z narzędziami, wiele naszych narzędzi oferuje zaskakujące, opatentowane ulepszenia, które Ty, jako profesjonalista, docenisz w praktyce.
| Firma produkcyjna : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adres : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
