Landscaper Pro: Wiosna i Lato 15 kg 20-0-7+9CaO+3MgO
Landscaper Pro Wiosna i Lato
Skład: 20-0-7+9CaO+3MgO
Wysokiej jakości nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych, idealny do stosowania wiosną i latem.
LandscaperPro Wiosna i Summer to skuteczny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych, który zapewni szybką i silną reakcję oraz stałe zaopatrzenie w składniki odżywcze przez 3 miesiące.
Zalety:
- szybki efekt
- doskonały stosunek ceny do jakości
- ciągłe uwalnianie składników odżywczych przez 2-3 miesiące miesięcy
- 14px; font-family: verdana, geneva;">optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze dla poprawy jakości trawnika
- szybki efekt z dobrym wybarwieniem
| Czas aplikacji | Marzec - sierpień |
| Czas działania | 2-3 miesiące |
| Wielkość granulatu | 1–2,5 mm |
| Dawka | 25–35 g/m² |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Cała paczka 15 kg | 428 - 600 m² |
| Kategoria: | Nawozy jesienne |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009434 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
