Landscaper Pro® All Round
Skład: 24-5-8+2MgO
Ten produkt nadaje się do stosowania po zastosowaniu na trawniku środka przeciw mchom i chwastom. Stałe uwalnianie składników odżywczych zapewnia zrównoważony wzrost i dobre ukorzenienie.
Korzyści:
- miniaturowe granulki dla równomiernego rozprowadzenia; nie koliduje z programami pielęgnacyjnymi
- wspiera rozwój młodej trawy w silny i zwarty łan
- idealny do stosowania w połączeniu z produktem „Pre-Winter”
- dodatek magnezu dla lepszego wybarwienia
Stosowanie:
Stosować na suche liście. Podlewanie po aplikacji pomaga w równomiernym rozprowadzeniu i przyspiesza początkowy efekt. Unikać stosowania w mroźne lub suche warunki. Stosowanie powinno odbywać się po napowietrzeniu, takim jak aeracja z wgłębieniem, nakłuwanie i/lub skaryfikacja, aby uniknąć uszkodzenia granulek.
| Okres składania wniosków | Od marca do czerwca |
| Czas trwania | 4–5 miesięcy |
| Wielkość granulek | 0,5–2,5 mm |
| Dawkowanie | 20–45 g/m² |
| Rozpuszczalność | średnia - długa |
| Reakcja trawnika | 1 - 3 dni |
| Pełna paczka 15 kg | 333 - 750 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009380 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
