Landscaper Pro® Flora
Skład: 15-9-11+3MgO
Landscaper Pro® Flora opiera się na renomowanej technologii Osmocote firmy ICL Specialty Fertilizers i został opracowany specjalnie do stosowania na rabatach, krzewach, drzewach, w pojemnikach, donicach i wiszących koszach. Składniki odżywcze uwalniają się stopniowo i równomiernie przez cały sezon, co skutkuje stale pięknymi i zdrowymi kwiatami. Dodatek magnezu nadaje liściom intensywny zielony kolor.
Korzyści:
- do stosowania na rabatach, drzewach, roślinach w pojemnikach i wiszących koszach
- jedyny składnik odżywczy na cały sezon
- składniki odżywcze zapewniają zdrowe rośliny i piękne kwiaty
Instrukcja użycia:
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nawóz należy wymieszać z glebą lub podłożem. Można go również nanosić ręcznie lub aplikatorem na powierzchnię podłoża. Podlewanie po zastosowaniu uruchomi mechanizm uwalniania nawozu.
| Czas stosowania | Od marca do października |
| Czas działania | 5–6 miesięcy |
| Rozmiar granulatu | < 5 mm |
| Dawka | 35 g/m² |
| Całe opakowanie 15 kg | 428 m² |
| Kategoria: | Nawozy do roślin balkonowych |
|---|---|
| Waga: | 15.1 kg |
| EAN: | 8712994008116 |
| Zastosowanie nawozu: | rośliny balkonowe |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
