Landscaper Pro® New Grass
Skład: 20-20-8
Idealny nawóz do stosowania podczas zakładania trawników lub ponownego wysiewu. Technologia powłoki Poly-S kontroluje uwalnianie azotu, co zapewnia zrównoważony wzrost i dobry rozwój korzeni. Wysoka zawartość fosforu wspomaga również formowanie się korzeni. Drobna granulacja idealnie nadaje się do równomiernego rozprowadzania składników odżywczych.
Zalety:
- Idealny do siewu lub układania trawnika; Wysoka zawartość fosforu wspomaga rozwój korzeni
- Maksymalne bezpieczeństwo dla młodych trawników, minimalne ryzyko oparzeń
- Drobne granulki zapewniają równomierne rozprowadzenie składników odżywczych
Instrukcja użycia:
Stosować na suche liście. Podlewanie po aplikacji pomaga w równomiernym rozprowadzeniu i przyspiesza początkowy efekt. Unikać aplikacji w czasie mrozu lub suszy. Aplikacja powinna być przeprowadzona po napowietrzeniu, takim jak aeracja punktowa, nakłuwanie i/lub skaryfikacja, aby uniknąć uszkodzenia granulek.
| Czas aplikacji | Od marca do Sierpień |
| Czas działania | 3 miesiące |
| Wielkość granulek | 1,0–2,5 mm |
| Dawkowanie | 20–45 g/m² |
| Rozpuszczalność | średnia–duża |
| Reakcja na trawnik | 4 dni |
| Pełna paczka 15 kg | 333 - 750 m² |
| Kategoria: | Nawozy do wysiewu |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| EAN: | 8712994017842 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
