Landscaper Pro Wiosna i Lato
Skład: 20-0-7+3CaO+3MgO
Wysokiej jakości nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych, idealny do stosowania wiosną i latem.
LandscaperPro Wiosna i Summer to skuteczny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych, który zapewni szybką i silną reakcję oraz stałe zaopatrzenie w składniki odżywcze przez 3 miesiące.
Korzyści:
- Szybki efekt
- Doskonały stosunek ceny do jakości
- Ciągłe uwalnianie składników odżywczych przez 2-3 miesiące miesięcy
- 14px; font-family: verdana, geneva;">Optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze poprawiające jakość trawnika
- Szybki efekt z dobrym wybarwieniem
| Czas aplikacji | Marzec - sierpień |
| Czas działania | 2-3 miesiące |
| Rozmiar granulatu | 1-2,5 mm |
| Dawka | 25-35 g/m² |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Całe opakowanie 5 kg | 142 - 200 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 5.1 kg |
| EAN: | 8712994016388 |
| Linia produktów: Landscaper Pro: |
