Landscaper Pro Weed Control 15 kg - nawóz do zwalczania chwastów 2 w 1
Landscaper Pro® Weed Control + Fertilizer
Składniki: 22-5-5+2,4D + Dikamba
Weed Control to nawóz o powolnym uwalnianiu zawierający środek chwastobójczy. Po zastosowaniu środek chwastobójczy wnika w glebę i zabija chwasty. W ciągu trzech do czterech tygodni chwasty znikną, a trawnik będzie wyglądał bardziej zielono. Zawarte składniki odżywcze zapewniają szybkie pokrycie trawnika gołymi miejscami.
Korzyści:
- odżywia trawnik i zwalcza chwasty już po jednym zastosowaniu
- poprawia wygląd trawnika
- minimalna granulacja zapewnia optymalny kontakt z chwastami
- Wysoka zawartość azotu stymuluje wzrost, niezbędny do pokrycia gołych miejsc
Instrukcja użycia:
Zalecamy stosowanie na wilgotny trawnik. Ewentualne podlewanie po aplikacji pomoże rozpuścić produkt i zapewni szybszy początkowy efekt. Nie stosować w czasie mrozu ani w warunkach nadmiernej suszy. Nawóz Weedcontrol najlepiej stosować dopiero po napowietrzeniu/skaryfikacji, w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia granulek.
Chwasty, których na pewno się pozbędziesz:
koniczyna rozłogowa, jaskier rozłogowy, stokrotka pospolita, chaber bławatek, lulek czarny, babka lancetowata, mniszek lekarski, komonica zwyczajna, krwawnik pospolity
| Okres składania wniosków | Od kwietnia do września |
| Czas trwania akcji | 6–8 tygodni |
| Wielkość granulatu | 0,2–2,5 mm |
| Dawkowanie | 20 g/m22 |
| Rozpuszczalność | 7 dni (widoczne zniknięcie z powierzchni) |
| Reakcja trawnika | 7 dni |
| Całe opakowanie 15 kg | 750 m2 |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009656 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: | |
| Wielkość granulatu: mini: |
