Prosta lutownica przeznaczona przede wszystkim do lutowania na miękko, wymagająca dokładności – zwłaszcza w elektronice i biżuterii... Można też jej użyć do drobnego cięcia lub łączenia tworzyw sztucznych i wypalania symboli na drewnie. Zasilanie 230 V/50 Hz, pobór mocy 60 W. Dostarczana wraz z metalowym stojakiem.
| Kategoria: | Lutownice elektryczne |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.125 kg |
| EAN: | 8595126960045 |
| Pobór mocy: | 60 W |
| Zasilanie: | 230 V |
Extol Craft to doskonały wybór dla majsterkowiczów, którzy chcą cieszyć się swoim hobby – i to w rozsądnej cenie.
Narzędzia Extol Craft oferują ponadstandardowe rozwiązania w kategorii hobby: Za cenę „hobbystyczną” otrzymujesz to, co najlepsze w tej kategorii.
| Firma produkcyjna : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adres : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
