Bardzo wytrzymała lutownica do różnorodnych zastosowań w serwisach, warsztatach, dla amatorów. Praca ciągła maks. 12 s, praca przerywana maks. 48 s (przerwa 30 s). Napięcie 230 V/50 Hz, pobór mocy 175 W. W zestawie: lutownicę 175 W, 2 groty zapasowe, drut lutowniczy, kalafonia. Zapakowane w walizce plastikowej.
| Kategoria: | Lutownice elektryczne |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.01 kg |
| EAN: | 8595126952262 |
| Pobór mocy: | 175 W |
| Zasilanie: | 230 V |
Extol Craft to doskonały wybór dla majsterkowiczów, którzy chcą cieszyć się swoim hobby – i to w rozsądnej cenie.
Narzędzia Extol Craft oferują ponadstandardowe rozwiązania w kategorii hobby: Za cenę „hobbystyczną” otrzymujesz to, co najlepsze w tej kategorii.
| Firma produkcyjna : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adres : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
