Mikrometr do pomiaru rowków 0-25 mm ASIMETO
Analogowy mikrometr do pomiaru zewnętrznych rowków i innych trudno dostępnych powierzchni, z grzechotką i stabilnym, bezobrotowym wrzecionem i stalową lakierowaną ramą. Wyposażenie podstawowe: Karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji, plastikowa obudowa.
| Kategoria: | Narzędzia pomiarowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590792063663 |
| Odliczenie: | 0,01 mm |
| Zakres: | 0 - 25 mm |
| Firma produkcyjna : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Adres : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | ASIMETO Germany GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | kontakt@asimeto.de |
