Próbnik zakończony śrubokrętem płaskim 3,5 mm; zakres pomiaru 100 – 250 V AC; zakres częstotliwości 50 – 500 Hz; zakres temperatur pomiaru od -10 °C do 50 °C; wilgotność środowiska przy pomiarze 30 – 75 %; obudowa próbnika testowana dla obciążenia 2 200 V.
| Kategoria: | Elektro |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595126954839 |
| Temperatura robocza: | -10 - +50 °C |
| Zakres napięcia AC: | 100 - 250 V |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 500 Hz - kHz |
Extol Premium to typowy przedstawiciel klasy Master. W przeciwieństwie do narzędzi hobbystycznych, których jedynym parametrem często jest cena, projektanci narzędzi Extol Premium kładą nacisk na jakość zastosowanych materiałów i technologii, wykonania, designu, parametrów i ergonomii.
Ta kategoria to gwarancja, że kupujesz produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie, wyprodukowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i spełniający najwyższe oczekiwania pod wieloma względami. Jednocześnie oferuje szereg rozwiązań i patentów, które do tej pory były domeną marek profesjonalnych.
| Firma produkcyjna : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adres : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
