Segment 1/4" - podstawowy element budowlany do montażu węży. - węże mogą być ręcznie zgięte oraz ustawione do pożądanej pozycji, - ich częste zginanie nie powoduje zmniejszenia średnicy materiału ani jego zmęczenia, - węże są odporne na wstrząsy i pozycyjnie stabilne, - węże LOC-LINE są wykonane z wysokiej jakości Acetalcopolymeru, który jest chemicznie odporny na działanie produktów naftowych, chłodziw i typowych substancji chemicznych. Opakowanie i wymiary: - 1 m = 70 segmentów, - 1 cewka = 1100 segmentów ( ok. 15 m ). Jednostka zamówienia - 1 szt.
| Kategoria: | 1/4" węże i akcesoria |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590792057358 |
| Długość: | 16,8 mm |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Vnitřní průměr: | 6,35 mm |
| Firma produkcyjna : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adres : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adres przedstawiciela UE : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | obchod@proexport.cz |
