Sierrablen Plus 19-05-18+2MgO+TE 25 kg Aktywny 03M
Sierrablen Plus Active
19-5-18+2MgO+TE
Sierrablen Plus Active to zbilansowany nawóz NK z zawartością fosforu. Został wzbogacony o kompletny kompleks mikroelementów, które korzystnie wpływają na zdrowie trawnika i przyczyniają się do jego regeneracji po stresie. Zawiera również dodatek magnezu, który poprawia kolor i maskuje oznaki stresu.
Sierrablen Plus Active to idealny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych do stosowania od wiosny do jesieni. Wykorzystuje opatentowaną technologię powlekania Poly-S firmy ICL Specialty Fertilizers.
Sposób użycia:
Stosować na suche liście. Podlewanie po aplikacji pomaga w równomiernym rozprowadzeniu nawozu i przyspiesza początkowy efekt. Unikać stosowania w czasie mrozu lub suszy. Stosowanie należy przeprowadzić po napowietrzeniu, takim jak aeracja szpikulcami, nakłuwanie i/lub skaryfikacja, aby uniknąć uszkodzenia granulek.
Korzyści:
- zbilansowany nawóz NK o kontrolowanym uwalnianiu zawierający fosfor
- do stosowania w dowolnym momencie od wiosny do jesieni
- kompletny kompleks pierwiastków śladowych z dodatkiem magnezu
- pozytywnie wpływa na kolor i zdrowie trawnika
- maskuje oznaki stresu i wspomaga regenerację po stresie
| Okres stosowania | Od czerwca do połowy września |
| Czas działania | 3 miesiące |
| Wielkość granulek | 1–2,5 mm |
| Dawka | 35 g/m² |
| Duża | 710 m² - 1000 m² |
| Kategoria: | Nawozy letnie |
|---|---|
| Waga: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003302 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
