Sierrablen Plus Stress Controll 03M 15-00-28+2MgO 25 kg
SierrablenPlus Stress Control
15-0-28+2MgO
SierrablenPlus (3 miesiące) zapewnia najlepsze przygotowanie do miesięcy zimowych, gwarantując gęsty wzrost wiosną. Ten nawóz oferuje kontrolowane uwalnianie azotu, który uwalnia się tylko w warunkach sprzyjających wzrostowi, pomagając przygotować roślinę na okresy stresu.
Dodatek magnezu poprawia kolor murawy i maskuje oznaki stresu. Wysoka dawka potasu wzmacnia ściany komórkowe roślin. Produkt wykorzystuje opatentowane przez ICL Specialty Fertilizers technologie powłok Poly-S i PACE.
Sposób użycia:
Stosować na suche liście. Podlewanie po aplikacji pomaga w równomiernym rozprowadzeniu i przyspiesza początkowy efekt. Unikać stosowania w mroźne lub suche dni. Aplikację należy wykonać po napowietrzeniu, takim jak aeracja z użyciem kolców, nakłuwanie i/lub skaryfikacja, aby uniknąć uszkodzenia granulek.
Korzyści:
- idealny do przygotowania trawnika do zimy
- zapewnia soczystą zieleń trawnika wiosną
- Azot o kontrolowanym uwalnianiu pomaga przygotować roślinę na okresy stresu
- Wysoka zawartość potasu wzmacnia ściany komórkowe
- Pozytywnie wpływa na regulację gospodarki wodnej w roślinie
- Dodatek magnezu wspomaga wybarwienie i maskuje oznaki stresu
- Jest bardziej odporny na ekstremalne temperatury
| Okres składania wniosków | Wrzesień i październik, luty i marzec |
| Czas trwania akcji | 3 miesiące |
| Wielkość granulatu | 1–2,5 mm |
| Dawkowanie | 35 g/m² |
| Ciężki | 710 - 1000 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003326 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
