Uniwersalna spawarka inwertorowa, przeznaczona do ręcznego spawania łukowego elektrodami otulinowymi 1,6 – 4 mm (MMA), elektrodami wolframowymi, 1,6 – 2,4 mm w atmosferze ochronnej argonu(TIG/WIG) lub drutami spawalniczymi 0,6 – 1,0 mm w atmosferze ochronnej CO2 (ocel: 0,6 – 1,0 mm/stal nierdzewna: 0,8 mm, MIG/MAG), alternatywnie może być użyta do spawania elektrodą rurkową (0,9 mm, FLUX). Spawarka posiada funkcje łatwego zapalenia łuku el., eliminuje możliwość przylepiania elektrody, automatycznie steruje dynamiką i stabilizuje łuk elektryczny, ma płynnie nastawny prąd spawania, ochronę termiczną, chłodzenie wentylatorem i automatyczny posuw drutu spawalniczego. Do wyposażenia należy wózek manipulacyjny na spawarkę i butle gazowe (5, 11 i 20 kg), 3 m palnik, kabel spawalniczy z uchwytem elektrod, kabel uziemiający z zaciskiem, zawór redukcyjny z 2 manometrami, 2 m wąż gazowy, końcówkę z 3 dyszami i maskę spawalniczą.
| Kategoria: | Spawanie i lutowanie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 39.1 kg |
| EAN: | 8590792053428 |
| Ochrona: | 16 A |
| Zakres regulacji: | 10 – 200 A |
| Zasilanie: | 230 V |
| Średnica elektrody: | 1,6 – 4,0 mm |
| Třída ochrany: | IP21S UNIMAX.Unit.2 (pl-PL) |
GÜDE to wiodący niemiecki producent maszyn, narzędzi i technologii. Firma powstała w połowie lat 80. XX wieku w ówczesnej Republice Federalnej Niemiec. W 1979 roku Günther Denner wpadł na pomysł stworzenia własnej marki dla swojego specjalistycznego rynku techniki rolniczej, ale chciał się wyróżnić na tle konkurencji. W 1980 roku pan Denner wcielił ten pomysł w życie. Jako nazwę firmy wybrał inicjały swojego nazwiska – Günther Denner. Obecnie GÜDE koncentruje się na maszynach i narzędziach dla gospodarstw domowych, rzemieślników i zakładów produkcyjnych na całym świecie. Produkty charakteryzują się eleganckim, niebieskim wzornictwem i najwyższą jakością w rozsądnej cenie.
| Firma produkcyjna : | GÜDE GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adres : | Birkichstrasse 6, 74549 Wolpertshausen, Deutschland |
| E-mail : | info@guede.com |
