Sportsmaster CRF High K
16+6+25
Sportsmaster High K (2-3 miesiące) to połączenie technologii kontrolowanego uwalniania składników odżywczych i wieloskładnikowych nawozów granulowanych. Zapewnia równomierny wzrost bez gwałtownych wahań. Część nawozu jest bez otoczki, co pozwala na natychmiastową reakcję.
Sportsmaster CRF High K wykorzystuje opatentowane technologie powłok Poly-S i PACE firmy ICL Specialty Fertilizers. Dodatek potasu wzmacnia ściany komórkowe i pomaga regulować gospodarkę wodną roślin.
Idealnie nadaje się do stosowania przed okresem ekstremalnych temperatur lub w ramach przygotowań do zimy – zapewni bujny trawnik wiosną. Azot o kontrolowanym uwalnianiu jest dostarczany roślinom wyłącznie w warunkach sprzyjających wzrostowi i pomaga przygotować je na okresy stresu.
Instrukcja użycia:
Stosować na suche liście. Podlewanie po zastosowaniu wspomaga równomierne rozprowadzenie, przyspiesza początkowy efekt i zmniejsza widoczność śladów po operatorze.
Stosowanie należy wykonać po napowietrzeniu, takim jak aeracja punktowa, nakłuwanie i/lub skaryfikacja, aby uniknąć uszkodzenia granulek. Unikać stosowania w mroźną lub suchą pogodę.
W przypadku rozlania na chodnik, beton, ubrania itp. natychmiast usunąć, ponieważ produkt może powodować powstawanie plam.
Korzyści:
- wysoka zawartość potasu wzmacnia ściany komórkowe i pomaga regulować gospodarkę wodną
- idealny do stosowania przed okresami ekstremalnych temperatury
- doskonałe przygotowanie do zimy, zapewni piękny trawnik wiosną
- kontrolowane uwalnianie azotu następuje tylko w warunkach sprzyjających wzrostowi
| Czas aplikacji | Wrzesień i październik, luty i marzec |
| Czas trwania | 2–3 miesiące |
| Rozmiar granulatu | 2–4,5 mm |
| Dawka | 20–30 g/m² |
| Duża | 835–1250 m² |
| Kategoria: | Wszystko do ogrodu |
|---|---|
| Waga: | 25.1 kg |
| EAN: | 8712994007492 |
| Stosowanie nawozu: | trawnik |
| Rodzaj nawozu: mineralny: | |
| Trwały: | tak |
| Do użytku profesjonalnego: | tak |
| Forma nawozu: granulowana: |
