Dwutłokowa sprężarka ze smarowaniem olejowym na kółkach. Zawór redukcyjny z 2 manometrami, 2 wyjścia sprężonego powietrza, zawór spustowy, zawór bezpieczeństwa.
| Kategoria: | Sprężarki STANDARD |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 41 kg |
| EAN: | 4015671500151 |
| Pojemność zasobnika powietrza: | 50 l |
| Wydajność tłoczenia: | 250 l/min |
| Smarowanie: | olej |
| Moc silnika: | 2,2 kW |
| Ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| Zasilanie: | 230 V |
| Liczba cylindrów: | 2 |
| Wydajność ssania: | 395 l/min |
GÜDE to wiodący niemiecki producent maszyn, narzędzi i technologii. Firma powstała w połowie lat 80. XX wieku w ówczesnej Republice Federalnej Niemiec. W 1979 roku Günther Denner wpadł na pomysł stworzenia własnej marki dla swojego specjalistycznego rynku techniki rolniczej, ale chciał się wyróżnić na tle konkurencji. W 1980 roku pan Denner wcielił ten pomysł w życie. Jako nazwę firmy wybrał inicjały swojego nazwiska – Günther Denner. Obecnie GÜDE koncentruje się na maszynach i narzędziach dla gospodarstw domowych, rzemieślników i zakładów produkcyjnych na całym świecie. Produkty charakteryzują się eleganckim, niebieskim wzornictwem i najwyższą jakością w rozsądnej cenie.
| Firma produkcyjna : | GÜDE GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adres : | Birkichstrasse 6, 74549 Wolpertshausen, Deutschland |
| E-mail : | info@guede.com |
