Szlifierka z ustawianym oświetleniem roboczym, tarcze: 200 × 25 × 16 mm, granulacja tarcz P36 & P80.
| Kategoria: | Szlifierki dwutarczowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 18.87 kg |
| EAN: | 8595126950756 |
| Zasilanie: | 230 V |
| Obroty: | 2 950 /min |
| Pobór mocy elektrycznej: | 520 W |
Extol Premium to typowy przedstawiciel klasy Master. W przeciwieństwie do narzędzi hobbystycznych, których jedynym parametrem często jest cena, projektanci narzędzi Extol Premium kładą nacisk na jakość zastosowanych materiałów i technologii, wykonania, designu, parametrów i ergonomii.
Ta kategoria to gwarancja, że kupujesz produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie, wyprodukowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i spełniający najwyższe oczekiwania pod wieloma względami. Jednocześnie oferuje szereg rozwiązań i patentów, które do tej pory były domeną marek profesjonalnych.
| Firma produkcyjna : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adres : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
