Opatentowana konstrukcja z 3 krawędziami i 10-stopniową regulacją głębokości dla precyzyjnego usuwania materiału. Miękka, regulowana rączka przednia dla większego komfortu. Wskaźnik podłączenia zasilania, szerokość strugania 180 mm. Zawiera klucz, złącze do pyłu, zestaw szyn prowadzących i 3 ostrza HSS o średnicy 180 mm. Wielkość wióra 0 - 2 mm. Prędkość bez obciążenia 15 000 min-1,
- Mocny silnik 1800 W do wymagającego strugania najtwardszych powierzchni drewnianych
- Łagodny start
- Regulowana, antypoślizgowa rączka z gumową powierzchnią
- Całkowicie odlewana podstawa zapewnia płaskość i zwiększa dokładność cięcia
- Nisko położony środek ciężkości zapewnia stabilność i kontrolę
- Konstrukcja bębna z trzema ostrzami zapewnia szybsze, gładsze cięcia i doskonałe wykończenie
- Szerokość strugania 180 mm dla maksymalnej wydajności
- 10-stopniowa regulacja głębokości pozwala na regulację głębokości cięcia w zakresie od 0 do 2 mm
- Ostrza HSS są dwustronne, co wydłuża ich żywotność
| Kategoria: | Strugi |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 9.5 kg |
| EAN: | 5024763246197 |
| Pobór mocy: | 1800 W |
| Zasilanie: | 230 V |
| Liczba noży: | 3 |
| Prędkość (bez obciążenia): | 15000 min-1 |
| Szerokość strugana: | 180 mm |
| Maksymalne usuwanie: | 2 mm |
| Rozmiary (dł. x szer. x wys.): | 520 × 275 × 170 mm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wzór precyzyjnych elektronarzędzi od ponad 35 lat
Precyzja jest sercem filozofii Triton od 1976 roku, kiedy to zbudowano pierwsze centrum obróbkowe. Pochodzące z Australii narzędzia Triton nadal rozwijają tę filozofię w każdym projekcie. Niezależnie od tego, czy chodzi o nagradzane frezarki górnowrzecionowe i laserowe piły tarczowe, czy przemysłowe Superjaws i centra obróbkowe serii 2000, zawsze możesz liczyć na narzędzia Triton, które zapewnią precyzyjne, wysokiej jakości wykończenie.
| Firma produkcyjna : | Toolstream Limited |
|---|---|
| Adres : | Boundary Way, Lufton Trading Estate, Yeovil, Somerset, BA22 8HZ, United Kingdom |
| E-mail : | support@toolstream.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Zafido uni s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | e-shop@uni-max.cz |
