Suwmiarka cyfrowa 150 mm z wysuwaną szczęką ASIMETO
Szczęka stała z możliwością pionowej regulacji długości do pomiaru stopni o różnej wysokości. Przełączenie na tryb metryczny/calowy, zerowanie w każdej pozycji. Wyposażenie podstawowe: Bateria LR44, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji, drewniana obudowa.
| Kategoria: | Narzędzia pomiarowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590792040626 |
| Odliczenie: | 0,01 mm |
| Zakres: | 0 – 150 mm |
| Firma produkcyjna : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Adres : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | ASIMETO Germany GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | kontakt@asimeto.de |
