Analogowa suwmiarka tarczowa ze stali nierdzewnej z utwardzonymi powierzchniami pomiarowymi oraz posuwem kołowym. Wyregulowany podwójny wałek zębaty eliminuje opór i pozwala na lepszą powtarzalność pomiaru. Wyposażenie podstawowe: Karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji, drewniana obudowa.
| Kategoria: | Narzędzia pomiarowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 2 kg |
| EAN: | 8590792061638 |
| Odliczenie: | 0,01 mm |
| Zakres: | 0 – 300 mm |
| Firma produkcyjna : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Adres : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | ASIMETO Germany GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | kontakt@asimeto.de |
