Zestaw zawiera: 20 szt. - segment 1/4" - nr kat. 49421, 1 szt. - dysza 1/4" o 1,6 mm - nr kat. 49422, 1 szt. - dysza 1/4" o 3,2 mm - nr kat. 49423, 1 szt. - dysza 1/4" o 6,35 mm - nr kat. 49424, 1 szt. - 1/4" szyjka z gwintem NPT 1/8" - nr kat. 49425 a 1 szt. - 1/4" szyjka z gwintem NPT 1/4" - nr kat. 49426.
| Kategoria: | 1/4" węże i akcesoria |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 0662633404138 |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Firma produkcyjna : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adres : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adres przedstawiciela UE : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | obchod@proexport.cz |
